Mine værktøjer
Du er her: Forside Sejladsplan og Booking Sejladsplan 2014

Sejladsplan 2014

Her er en oversigt over vores togtplan i 2014

Aften og Dagsture:

Dato og Tid Art Destination Status Bookning
Tirsdag d. 24. juni 2014 kl. 18:00  Aftentur  København-København  Gennemført
   
Tirsdag d. 1. juli 2014 kl. 18:00 Aftentur København-København  Aflyst
Tirsdag d. 8. juli 2014 kl. 18:00 Aftentur København-København  Aflyst
Tirsdag d. 15. juli 2014 kl. 18:00 Aftentur København-København  Gennemført
Tirsdag d. 29. juli 2014 kl. 18:00 Aftentur København-København  Aflyst
   
Tirsdag d. 5. august 2014 kl. 18:00 Aftentur København-København  Gennemført
Tirsdag d. 12. august 2014 kl. 18:00 Aftentur København-København  Gennemført
Tirsdag d. 26. august 2014 kl. 18:00 Aftentur København-København  Gennemført
   
Tirsdag d. 2. september 2014 kl. 18:00 Aftentur København-København Aflyst

 

Weekend og Uge Togter:

Dato
Togt
Destination
Status
 Besætnings info
6. april
Forlægning
København - Gilleleje
Gennemført
 
11. april
Forlægning
Gilleleje - København
Gennemført
 
15. - 18. maj
Store bededag
København - København
Aflyst
 
23. - 25. maj
Weekend
København - Helsingør - Dragør - København
Gennemført
 
28. maj - 1. juni
Kr. himmelfart
København - Raa - Sønderborg - Flensborg
Gennemført
 
6. - 10. juni
TS Pinsestævne
Flensborg - København
Gennemført
 
13. - 15. juni
Weekend
København - Ven - København
Gennemført
 
20. - 22. juni
Weekend
København - København
Gennemført
 




 
18. - 27. juli
Fyn Rundt
København - Odense - Middelfart - Assens - Marstal - Faaborg - Svendborg - København
Gennemført

Skipper: Mogens
Styrmand: Morten G.
Holdleder 1: David
Holdleder 2: Benjamin
Holdleder 3: Rasmus





 
15. - 17. august
Weekend
København - Køge
Gennemført

Skipper: Morten G.
Holdleder 1: Rene T.
Holdleder 2: Mark T.
Holdleder 3: Benjamin

22. - 24. august
Weekend
Køge - København
Gennemført
Skipper: Asbjørn
Holdleder 1: Christina
Holdleder 2: Nikolaj
Holdleder 3: Willy
29. - 31. august
Weekend
København - København
Gennemført
Skipper: Henrik Sandberg
Holdleder 1: David
Holdleder 2: Mary-Ann
Holdleder 3: Rasmus Bogø
5. - 7. september
Weekend
København - Raa - Hals - Aalborg
Gennemført
Skipper: Mogens
Holdleder 1: Benjamin
Holdleder 2: Tom Iversen
Holdleder 3: Rasmus G.
8. - 14 september
Limfjorden Rundt
Aalborg - Løgstør - Thisted - Struer - Nykøbing - Fur - Skive- Aalborg
Gennemført
Skipper: Mogens
Styrmand: Benjamin
Holdleder 1: Tom Iversen
Holdleder 2: Jesper
Holdleder 3: Cilia
19. - 21. september
Weekend
Aalborg - København
Gennemført
Skipper: Asbjørn
Holdleder 1: Michael Bro
Holdleder 2: 
Holdleder 3:

 

Handlinger tilknyttet webside